דף הבית
▪ קייטרינג ומגשי אירוח ▪
קונדיטוריה
קונדיטור אבי ארביב
המלצות
תעודת כשרות
צור קשר

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר עם מחלקת אירועים:
077-2307667
רוצים שאנחנו ניצור אתכם קשר? השאירו פרטים


נעים להכיר...

שמי אבי ארביב, קונדיטור ראשי ובעלים, בן 40.

את החשיפה לעולם המתוקים קיבלתי מגיל מאד צעיר...אני דור שני לקונדיטורים במשפחה ... אבי, אלי ארביב היה קונדיטור מעל 30 שנה, קונדיטור אהוב שהרבה מהלקוחות היו נהנים מהעוגות והפינוקים שהיה אופה בכל יום... בתור ילד יש לי כ"כ הרבה זכרונות... הייתי מתרוצץ לאבי בין הרגליים... מתלכלך... שופך... מתנסה... ופשוט מתחבר ומתאהב... עוד מגיל צעיר היה לי ברור שזה מה שאני הולך להיות... קונדיטור.
אבי נפטר בטרם עת ולצערי לא הספיק להגשים יחד איתי את החלום אך מאז שמתי לי למטרה להגשים לי ולו את החלום של עסק עצמאי של יצירת עוגות ומאפים... שלי ושלו... במאי 2012 זה קרה - הקמתי את NOSSA - יוצרים עוגות ואת קייטרינג.
לאחר עשר שנים שבהן ניהלתי את כל מערך הייצור והפיתוח באחד ממפעלי המתוקים הגדולים בארץ, עם התמחות במוסים, שוקולדים, פטיפורים... אני נהנה להביא לידי ביטוי את הידע, האהבה והתשוקה ל- NOSSA ול- קייטרינג.
אני דואג שכל המוצרים שלנו יהיו  מיוצרים  מחומרים טבעיים וללא חומרים משמרים - עוגות מוס, גבינות, תפוחים, פרג, קוקוס, בחושות בטעמים , שמרים מבצק בריוש חמאה ועוד לצד  מגוון לחמי שאור, ממחמצות ללא שמרים, פוקאצ'ות, מוצרים ללא גלוטן, עוגות יום הולדת בהזמנה אישית , עוגות ללא סוכר ועוד...
השותפה שלי לחיים ולעסק היא קרן, בת 40. קרן הקימה את מחלקת האירועים בעסק ואחראית על ניהולו השוטף. בנוסף קרן חולשת על כל הנושא התקציבי, תפעולי, אדמיניסטרטיבי ושיווקי.